Bir elin nesi var, iki elin sesi var!


Birelinnesivar, İnsana, Hayvana, Doğaya, Dünyaya kısaca yaşama ve yaşama dair her şeye; değer katmak, iyilik yapmak, sevgi ve mutluluk yaymak amacı ile bir el uzatan tüm insanların ve kurumların buluşma noktasıdır. Birelinnesivar kolay, hızlı ve şeffaf bir şekilde yardımlaşma yapılmasına olanak sağlayan bir dijital platformdur.

Birelinnesivar; İhtiyaç sahiplerine doğrudan erişmemize yardımcı olan sivil toplum kuruluşları ile yardım sağlamak isteyen kişileri bir araya getirmektedir. Bağışlar, güvenli ödeme yöntemleri vasıtasıyla, doğrudan etkinlik sahibi olan sivil toplum kuruluşlarına aktarılmaktadır. Sivil toplum kuruluşları da bu bağışları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır. Böylelikle hem yardımın ulaşması noktasında hem de ödeme adımlarında güven içerisinde hareket edilebilmektedir.

Ayrıca din, dil, mezhep, ırk, renk, cinsiyet ayrımcılığı yapmadan tüm insanlara, hayvanlara ve doğaya sosyal fayda sağlayan toplum ve kamu yararına hiç bir kişi veya kuruluştan maddi destek ve yardım almadan kendi bütçesinden harcayarak etkinlikler düzenlemek ve bir çok etkinliğe de öncülük etmek amacı gütmektedir.

Sınırlanan hayatlara sınırsız mutluluklar katmak bizlerin elinde ise şimdi o eli uzatmanın vakti geldi!

NOT: Birelinnesivar platformu hiç bir şekilde yardım toplamamaktadır veya ürün satışı yapmamaktadır. Birelinnesivar Platformunda Sivil Toplum Kuruluşlarının kampanyalarını yayınlamalarını ve iyilik severlere ulaşabilmelerini sağlıyoruz. Kampanyalarda kullanılan ödeme alt yapıları ve poslar sivil toplum kuruluşlarının kendilerine aittir. Kampanyalarda gördüğünüz ihtiyaç listelerindeki ürünler semboliktir ve siz bu ürünleri sepetinize atıp ödeme yaptığınızda, ödediğiniz tüm tutar anında sivil toplum kuruluşunun hesabına geçer ve sizin adınıza sivil toplum kuruluşu bu ürünleri tedarikçilerinden yüksek oranlarda topluca temin ederek ihtiyaç sahiplerine ulaştırırlar.

Birelinnesivar Platformu ürün satmaz, yardım toplamaz. Kendi bütçesinden harcama yaparak sivil toplum kuruluşlarının kampanyalarını iyilik ve yardım severlere ulaştırarak, iyilik ve yardım severlerin güvenli bir sistem üzerinden yardımlarını kolayca ve doğrudan sivil toplum kuruluşlarına yapmalarına yardım eden dijital bir platformdur.