KURBAN PAYLAŞMAKTIR!
"Sen de mutlu ol" diyebilmenin vicdan ve gönül ifadesidir.

Not: 4.500 TL ve üzeri bağışlarda Kurban Sertifikanızı Whatsapp'tan ileteceğiz. IBAN'a yapılan bağışlarda whatsapp destek hattından dekont paylaşmanızı rica ediyoruz. Sertifikanızı iletebilmemiz için önem arz etmektedir, iletişim bilgilerinize ulaşma şansımız olmuyor maalesef.

Çocuklarımızı korumaktan, onların sağlığını, mutluluğunu ve gelecek nesillerin sağlıklı olmasını sağlamaktan daha önemli hiçbir konu olamaz!

Üzerinde durduğumuz en önemli toplumsal mesele "genetik geçişli hastalıklardır!" Genetik geçişli yani kalıtsal hastalıklarla talihsiz bir şekilde dünyaya gelen çocukların içinde bulundukları durumu toplumun her kesiminin farkına varmasını sağlamak en büyük çabamızdır! Bu çabanın temel amaçları ise; bu sayede toplumsal bilinci de oluşturarak hem genetik geçişli hastalıklarla yeni çocukların dünyaya getirilmesinin önüne geçmeyi hem de acılar içerisindeki masum çocukların yaşam kalitelerini arttırarak daha acısız yaşamalarını ve tedavi imkanı bulmalarını sağlamaktır.

Gelin elbirliği ile bu meselelerin üstesinden gelelim. Hiçbir çocuk acılara terk edilemez ve hiçbir çocuğun önlenebiliyorken, bu bizlerin elinde iken acılar içerisinde dünyaya getirilmesine izin vermemeliyiz! Haydi sen de elini uzat yaşama değer kat!

Bir elin nesi var?

Birelinnesivar, İnsana, Hayvana, Doğaya, Dünyaya kısaca yaşama ve yaşama dair her şeye; değer katmak, iyilik yapmak, sevgi ve mutluluk yaymak amacı ile bir el uzatan tüm insanların ve kurumların buluşma noktasıdır.

HAKKINDA
İletişim

Tel & Whatsapp: +90(533) 145 14 93

E-Posta: bilgi@birelinnesivar.com

Takip Et