SEVGİ SERTİFİKASI


Onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek için Kelebek Çocuklar Derneğine 250 TL lik bir bağış yaparak bir çocuğun hayata tutunmasına katkı sağlayın.

SEVGİ SERTİFİKASININ ÖZELLİKLERİ

Sertifika İsimleri: Sertifikada çift isim bulunur. Birinci isim sertifikanın hediye edildiği kişinin ismi, ikinci isim ise Kelebek Çocuklar Derneği'ne bağışta bulunan kişinin ismidir.
Sertifika Onayı Sertifika onayında Kelebek Çocuklar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın "Fulden Uras" imzası bulunmaktadır. Sertifika onayı sertifikanın sol alt köşesindedir.
Sertifika Seri Numarası Sertifikanın sağ alt köşesinde bulunur. Her sertifikanın kendine ait bir seri numarası vardır. Aynı seri numarası başka bir sertifikaya verilmez.
Sertifika QR Kodu (Kare Kodu) Sertifikanın sağ alt köşesinde bulunur. Her sertifikanın kendisine özel QR Kodu vardır. Akıllı telefonlar ile bu QR kod okutulduğunda www.birelinnesivar.com web sitesinde sertifikanın olduğu sayfa açılır. Sertifikanın gerçek ve orjinal olup olmadığı buradan anlaşılır. Sahte sertifikalar sitedeki ile eşleşmeyecektir.

Bağış yapılarak alınan her bir sertifika bağışı yapan gönüllüye ve bağışı yapan gönüllünün hediye ettiği kişiye dijital ortamda e-posta ve whatsapp mesajı olarak gönderilir. Sertifikalar www.birelinnesivar.com web sitesinde de yayınlacaktır ve indirilebilir formatta olacaktır. Sertifikaların linkleri de sertifika sahiplerine gönderilecektir.

Bir elin nesi var?

Birelinnesivar, İnsana, Hayvana, Doğaya, Dünyaya kısaca yaşama ve yaşama dair her şeye; değer katmak, iyilik yapmak, sevgi ve mutluluk yaymak amacı ile bir el uzatan tüm insanların ve kurumların buluşma noktasıdır.

HAKKINDA
İletişim

Adres: Zekeriyaköy Mah. Kilyos Cad. No:226 A Blok D:2 SARIYER İSTANBUL

Tel: +90(212) 242 53 85

E-Posta: bilgi@birelinnesivar.com

Takip Et