Kelebek ocuklar覺m覺z覺n medikal malzeme ve dier t羹m ihtiya癟lar覺n覺 temin ediyoruz.

Tedavisi hen羹z m羹mk羹n olmayan ama yaam kalitelerini artt覺rabileceimiz kelebek hastas覺 癟ocuklar覺m覺z i癟in krem, sarg覺 bezi ve ine ucu temin etmekteyiz. Desteinle, onlara daha ac覺s覺z bir yaam sunabiliriz.

SONBAHAR KAMPANYAMIZ

01.Eylül.2019 Saat 00:00 itibari ile başlamıştır.

İhtiyaç Litesi

Klima
2000
SEVG襤 SERT襤F襤KASI
250
Coraderm Cilt Koruyucu Merhem 240 ml
150
Ebi-derm one 100 ml Bariyer Oluturucu Merhem
70
Mouth Care Sprey
50
File Bandaj
25
Span癟 Gaz Kompress
13
Elastik Sarg覺 Bezi Seti
10

Sepetim

Sepetiniz bo.

"İhtiyaç Listesi" b繹l羹m羹ndeki istediiniz 羹r羹nleri veya hizmetleri butonuna basarak buraya ekleyebilir ve sat覺n alabilirsiniz.

Tedavisi hen羹z m羹mk羹n olmayan ama yaam kalitelerini artt覺rabileceimiz kelebek hastas覺 癟ocuklar覺m覺z i癟in krem, sarg覺 bezi ve ine ucu gibi medikal malzeme temin etmekteyiz. Desteinle, onlara daha ac覺s覺z bir yaam sunabiliriz.

Yukar覺daki 襤htiya癟 listesindeki 羹r羹nler semboliktir. Bu Platformda 羹r羹nlerin sat覺覺 yap覺lmamaktad覺r. Kredi kart覺n覺zla veya banka kart覺n覺zla yapaca覺n覺z 繹demenin tutar覺 nakit olarak KELEBEK OCUKLAR DERNE襤'nin hesab覺na ge癟ecektir.

KELEBEK OCUKLAR DERNE襤 olarak misyonumuz, kelebek ve dier hastal覺kta olan 癟ocuklar覺m覺z覺n y羹zlerinde tebess羹m yaratmak, az da olsa s覺k覺nt覺l覺 yaamlar覺na renk katmak, ufac覺k hayallerine destek olmakt覺r

Vizyonumuz ise; iyiliin pahal覺 birey olmad覺覺n覺 herkesin g繹rmesini salamak, bu konuda yard覺msever insanlar覺m覺z覺 繹rg羹tlemek ve toplumumuzu birliktelik 癟at覺s覺 alt覺nda toplamakt覺r.

Bu kutsal g繹revi yerine getirirken dil, din, 覺rk, cinsiyet fark覺 g繹zetmeksizin ihtiya癟lara kal覺c覺 癟繹z羹mler 羹retmek, proje ve organizasyonlarda ibirlii salamak en b羹y羹k hedefimizdir.

Verdiimiz hizmet kalitesini sizler sayesinde g羹nden g羹ne artt覺rmak i癟in hepinizin desteklerine sonsuz ihtiyac覺m覺z vard覺r.

Tel / GSM: 05307040462

Birelinnesivar, İnsana, Hayvana, Doğaya, Dünyaya kısaca yaşama ve yaşama dair her şeye; değer katmak, iyilik yapmak, sevgi ve mutluluk yaymak amacı ile bir el uzatan tüm insanlar ile Sivil toplum kuruluşlarının buluşma noktasıdır. Birelinnesivar kolay, hızlı ve şeffaf bir şekilde yardımlaşma yapılmasına olanak sağlayan bir dijital platformdur.

Bir elin ne var paltformu, sivil toplum kuruluşlarının bağış ve satış etkinliklerini yayınladıkları bir dijital platformdur. Bu etkinliklerin sayfalarını ziyaret edebilir ve kredi kartı, banka kartı gibi ödeme yöntemleriyle destekleyebilirsiniz. Etkinlik sayfalarında seçeceğiniz ürün ya da hizmetin ödemesini yapabileceğiniz gibi, istediğiniz miktarın doğrudan girişini yaparak, yardım yapabilirsiniz. Ödemenin ardından yapmış olduğunuz bağışın makbuzu e-posta adresinize ulaştırılacaktır.

Bu kampanya sayfasındaki ödeme alt yapısı BDDK lisanlı PAYTR kuruluşu tarafından KELEBEK ÇOCUKLAR DERNEĞİ'ne sağlanmıştır. Kredi Kartınızla veya Banka Kartınızla yapacağnız tüm bağışlar anında KELEBEK ÇOCUKLAR DERNEĞİ'nin banka hesabına nakit olarak geçecektir.

Bir el vermek istediğiniz, yardımda bulunmak istediğiniz etkinliğin detay sayfasında, ihtiyaç listesi ve ihtiyaç listesinin hemen altında da serbest tutar girişi yapabileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. İster İhtiyaç listesindeki ürünlerden sepete atarak, isterseniz de serbest tutar bölümünden yardımda bulunmak istediğiniz tutarı yazarak, sepet bölümündeki yönergelere göre Kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeyi kredi kartı, banka kartı, SMS ve ya alternatif ödeme yöntemleriyle yapabilirsiniz. Etkinlik detayında ödemeye dair tüm alternatif yöntemler yer almaktadır. Bu yöntemler her etkinliğe göre farklılık gösterebilir.

Arkadalar覺n覺zla Payla覺n

Ne kadar birlik olursak, o kadar g羹癟l羹 oluruz!

Bir elin nesi var?

Birelinnesivar, İnsana, Hayvana, Doğaya, Dünyaya kısaca yaşama ve yaşama dair her şeye; değer katmak, iyilik yapmak, sevgi ve mutluluk yaymak amacı ile bir el uzatan tüm insanların ve kurumların buluşma noktasıdır.

HAKKINDA
İletişim

Adres: Zekeriyaköy Mah. Kilyos Cad. No:226 A Blok D:2 SARIYER İSTANBUL

Tel: +90(212) 242 53 85

E-Posta: bilgi@birelinnesivar.com

Takip Et