Puan Kazanma ve Harcama

Puan Kazanma ve Harcama

ŞEMSİ FİRUZE PUAN NEDİR?

SemsiFiruze Puan üyelerimizin SemsiFiruze.com üzerinden yaptıkları alışverişlerde alışveriş tutarlarının bir kısmını ödemeye yarayan sistemimize özel sanal para uygulamasıdır. 

  • * SemsiFiruze Puanlar biriktirilebilir ve belli kurallar dahilinde harcanabilir.

  • * Likidite değildir ve hiç bir zaman nakde ( Nakit paraya ) çevrilemez.  Ancak ve ancak sistemde tanımlı olan kurallar dahilinde ödeme aracı olarak kullanılabilir.

  • * Biriktirilen SemsiFiruze Puanlar başkasına devredilemez, yalnızca puanları kazanan ve biriktiren üye tarafından harcanabilir. 

  • * 10 Puan 1 TL Nakit ödeme gücüne sahiptir. 

  • * Puanlar ödeme sayfasında otomatik ödeme yaparlar.  Herhangi bir kampanya ile başka kural veya kurallar açıklanmadığı sürece 200 TL ve üzeri siparişlerde, sipariş tutarının %5'i oranında tutar otomatikman Puanlardan tahsil edilerek, üyenin ödeyeceği rakam düşürülür.

  • * Puan kazanma ve harcama ile ilgili SemsiFiruze.com da belirli süreli  özel kampanyalar yapılabilir,  Sitemizin footer ( en alt )  bölümünde KAMPANYALAR ve KOŞULLARI linkinden güncel kampanyalar hakkında bilgiye erişebilirsiniz. 

  • * Puanla sipariş ayrıcalığından yalnızca son 365 gün içinde en az 1 kez sipariş veren www.SemsiFiruze.com  üyeleri yararlanabilir.  Hiç sipariş vermemiş veya son siparişinden itibaren 365 günden daha az süre aralığında yeni bir siparişi olmayan üyelerin  birikmiş Puanları da otomatikman silinir. 


SEMSİFİRUZE PUAN NASIL KAZANILIR?

1-) www.SemsiFiruze.com ‘ a üye olan herkese hoş geldin Puanı olarak 10 Puan Yüklenir. Buna ek olarak Üye olan herkese ilk alışverişinde geçerli olmak üzere %5 indirim uygulanır.

2-) SemsiFiruze.com online mağazamızda tanımlı olan her ürünün kendine özel puanı vardır. Ürünlerin detay sayfasında sağ tarafta fiyat bilgisinin olduğu bölümde puanlar gösterilmiştir.  Sipariş verdiğiniz her ürün, sipariş verdiğiniz adet kadar size puan kazandırır. Alışveriş yaptıkça Puanlarınızda birikir. 

3-)  SemsiFiruze.com'da Satış ortaklığı sistemi ( Affiliate Sistem) Mevcuttur. Hesabım sayfanızda bulunan üye numaranızı başka kişilere Referans olarak / Rerefrans vererek veya Yine hesabım sayfanızda bulunan Affiliate linkinizi kullanarak başka kişilerin sizin referansınız ile üye olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sizin referansınız ile üye olan her bir kişinin sipariş tutarı ne olursa olsun ilk alışverişinden dolayı 100 Puan kazanırsınız. Hem siz hem de referans olduğunuz tüm arkadaşlarınız için faydalı olabilecek bu puan sistemi ile kaliteli ve hızlı bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

4-) SemsiFiruze.com belirli zamanlarda  sınırlı süreli olmak kaydı ile Cazip Puan kazanma kuralları açıklayarak kampanyalar yapabilir. Örneğin:  Ramazan Ayı boyunca tüm siparişlerinizdeki ürünler 2 katı puan kazandırıyor kampanyası gibi. 


SEMSİFİRUZE PUAN NASIL HARCANIR?

1-)  SemsiFiruze Puanlar sipariş ödemelerinde otomatikman ödeme tutarından düşürülür. Herhangi bir süreli kampanya ile başka bir kural açıklanmadığı sürece 200 TL ve üzeri siparişlerde sipariş tutarının en fazla %5'i oranında bir tutar birikmiş puanlardan otomatikman tahsil edilir. Böylelikle üyenin ödeyeceği tutar otomatikman düşürülmüş olur. Birikmiş puanlar sipariş tutarının %5'i oranındaki tutardan düşük olsa bile, birikmiş tüm puanlar ödeme tutarından düşürülür. 

2-) SemsiFiruze.com belirli zamanlarda  sınırlı süreli olmak kaydı ile Cazip Puan harcama kuralları açıklayarak kampanyalar yapabilir. Örneğin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Tüm ürünlerde sipariş tutarına bakılmaksızın %50 Puan ile Ödeme Kampanyası gibi. 


Keyifli alışverişler dileriz…